Bursa Çiçek Bursa Çiçek Siparişi
www.eurocicek.com
Yerel çiçekçi ile Bursaya çiçek gönder.
Bursa Euro Çiçekçilik - Bursa Çiçekçi İnterflora Üyesi
 
Nasıl Ödeyeceğim

1. Kredi Kartı İle Ödeme
Sitemizde kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde güvenliğinizin sağlanması için SSL kullanılmıştır. Uygulanan güvenlik prosedürlerimizle ilgili daha detaylı bilgiye "Sitemizde Güvenlik" başlıklı linkimizden ulaşabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerinizde, Garanti Bankası tarafından yürütülmekte olan Sanal pos uygulaması kullanılmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitemizde barındırılmamaktadır. Bilgiler şifrelenerek doğrundan bankanın sistemine gönderilmekte ve banka onayına göre işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme için kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki CV2 kodu gereklidir.

2. Havale ile Ödeme
Havaleler tarafımızdan online olarak kontrol edilmektedir. Ama yinede işleminizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu e-posta veya fax ile tarafımıza iletmeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır.

EFT için işlem sonundaki dekontu tarafımıza mail etmeniz yada fakslamanız gereklidir.

3. Telefon ile Kredi Kartı Ödemesi
Dilerseniz, telefon açıp kredi kartı bilgilerinizi tarafımıza ileterekte ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. (Fakat güvenlik gereçlerinden dolayı bu yöntemi önermemekteyiz.)

Banka Hesap Numaralarımız

Akbank
Hesap Türü: TL
IBAN: TR11 0004 6006 0588 8000 0804 66
Hesap Adı: Emine Süngü


 


Copyright © 2006. Bursa Euro Çiçekçilik. Her hakkı saklıdır.