Bursa Çiçek Bursa Çiçek Siparişi
www.eurocicek.com
Yerel çiçekçi ile Bursaya çiçek gönder.
Bursa Euro Çiçekçilik - Bursa Çiçekçi İnterflora Üyesi
 
Telimat Şartları

Alıcı adresinde bulunamaz ise
Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.

Bazı kurumların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir.

Teslimat saatleri
Teslimatlarımız 08.30 - 20.30 saatleri arasıdır. Aynı gün teslimat yapılabilmesi için Bursa içi siparişlerinizi için 2 saat, Bursa dışı siparişleriniz 4 saat öncesinden verilmesi gerekmektedir.

Adres veya teslim zamanını değiştirmek
Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz.

Siparişin İptali
Sipariş ancak hazırlanmadan veya yola çıkmadan iptal edilebilir.

Ürünlerin garantisi
Tüm ürünlerimiz günlük mezat çiçekleri olup şirketimizin tazelik garantisi altındadır.

Genel Koşullar
Bazen mevsimsel olarak çiçeklerde değişiklikler olabilir, aksesuarlar stoklarımıza göre değişebilir. Bu durum ürünün fiyat artışına yol açmaz ve ürün kalitesinin düşüşüne sebep olmaz.

Özel günlerde yoğunluk nedeni ile ürününüz gün içersinde teslim edilir, ancak saat garantisi verilemez.

Sevgililer Günü siparişleri için dünya genelinde garanti kesim tarihi 12 Şubat günü saat 17:00’dir. Bu tarihten sonra yollanacak siparişlerin teslimatında gecikmeler olabilir ve hiçbir şekilde şikayet kabul edilemez.

Sitemizde yapılan alışverişlerde meydana gelebilecek anlaşmazlıklar sipariş edilen ürün bedeli ile sınırlıdır.

Elektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, satış bedeli, ödeme şekli, siparişi veren kişinin kendisinin verdiği bilgiler doğrultusunda işleme alınmaktadır, online olarak verilen bilgilerin siparişi veren kişinin dışında belirtilen çiçek cinsi ve türü, miktarı, satış bedelini değiştirme imkanı olamaz, Kredi Kart ile işlem yapıldıysa, kredi kart üstünden iade yapılır. Gönderenin bilgisi doğrutusunda işlem yapılır, alıcı ile hiç bir işlem yapılmaz.

 


Copyright © 2006. Bursa Euro Çiçekçilik. Her hakkı saklıdır.